Zabieg

Przed

Brak

Zdjęcia z realizacji

Brak zdjęć

First Lift- nici PDO

Od ok. 3 lat w medycynie estetycznej  wykorzystuje się nici PDO w celu spłycenia zmarszczek, napięcia i uniesienia tkanek.
PDO czyli polidioksan od wielu lat jest wykorzystywany w chirurgii do produkcji nici chirurgicznych. Zaobserwowano, że wokół nici powstają nowe włókna kolagenowe oraz zwiększa się ilość fibroblastów, które produkują elastynę, białko odpowiedzialne z sprężystość skóry. W sumie wprowadzone do skóry nici PDO powodują jej  odmłodzenie  a jednocześni w sposób mechaniczny jej podwieszenie w przypadku wiotkości. Nici są rozpuszczalne i stopniowo ulegają rozkładowi trwa to ok. 2 lat i przez cały ten czas pobudzają skórę do odnowy .

Zabieg z wykorzystaniem nici PDO jest małoinwazyjny, wymaga jedynie znieczulenia przy pomocy maści EMLA. Jest krótki i nie wymaga specjalnego postępowania pozabiegowego. Czasami pojawiają się zasinienia w miejscu wprowadzenia nici, które można zamaskować przy pomocy makijażu.
Nici PDO można łączyć z innymi zbiegami takimi jak: wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym, wstrzyknięcie toksyny botulinowej.
Nici PDO mają zastosowanie do spłycania zmarszczek skóry twarzy, szyi,dekoltu, rąk, uniesienia opadniętych brwi, policzków , zwiotczenia piersi, pośladków.

Więcej informacji na stronie www.croma.pl

Skontaktuj się, zadaj pytanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zainteresowany zabiegiem?

Zapraszamy! Jesteśmy pionierami w finansowaniu usług medycznych!

Dowiedz się więcej
powered by Estheticon.pl