Zabieg

Przed

Brak

Zdjęcia z realizacji

Brak zdjęć

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny CO2 służy do leczenia blizn pourazowych, potrądzikowych, rozstępów, przebarwień oraz do odmładzania skóry.

Tradycyjna głowica lasera CO2 umożliwia usuwanie włókniaków, żółtaków, brodawek i innych guzków skórnych. Można nim bezkrwawo przecinać skórę i śluzówki, wykorzystuję się  tą właściwość przy przezspojówkowej plastyce powiek dolnych.

Laserowe usuwanie blizn polega na rozbiciu promienia laserowego na mniejsze promienie naświetlające wybrany obszar skóry. Naświetlenie skóry wiązką promieni laserowych powoduje powstanie w skórze kolumn oparzenia, które stymulują skórę do odbudowy przez uporządkowanie i powstanie nowych włókien kolagenowych, złuszczenie i powstanie nowego naskórka pozbawionego przebarwień.

Zabiegi przeprowadza się w znieczuleniu maścią EMLA, proces gojenia jest szybki trwa 3-10 dni i zależy od wielkości naświetlanej powierzchni.

Skontaktuj się, zadaj pytanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zainteresowany zabiegiem?

Zapraszamy! Jesteśmy pionierami w finansowaniu usług medycznych!

Dowiedz się więcej
powered by Estheticon.pl