Zabieg

Przed
Po

Zdjęcia z realizacji

Powiększanie piersi

Operacja przeznaczona dla kobiet niezadowolonych z wielkości swoich piersi.

Polega ona na wszczepieniu protez piersiowych wypełnionych silikonem. Kształt protez może być okrągły lub anatomiczny tzn. w kształcie kropli wody. Powłoka pokrywająca protezę moż być silikonowa lub z gąbki mikropoliuretanowej. Powłoka mikropoliuretanowa zapobiega obrotowi i przemieszczaniu się protez oraz powstawaniu zaciskającej torebki łącznotkankowej. W mojej praktyce wykorzystujemy protezy firmy Mentor z USA (więcej informacji na stronie www.padtech.pl) oraz niemieckie protezy firmy Polytech ( więcej informacji na stronie www.implantypolytech.pl). Protezy silikonowe firmy Mentor mają dożywotnią gwarancję na to, że samistnie nie pękną, jeśli jednak doszłoby do pęknięcia firma Mentor pokrywa koszt protezy i operacji. Protezy mikropoliuretanowe firmy Polytech mają jako jedyne na świecie, dodatkowo 10- letnią gwarancję na to, że się nie przemieszczą, obrócą i na to, że nie powstanie zaciskająca torebka łącznotkankowa.

Najważniejszą sprawą jest dobór wielkości i kształtu protez, w tym celu wykorzystywany jest biowymiarowy sposób doboru protez Matrix.

Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Protezy wprowadza się przez cięcie w fałdzie podpiersiowym lub wokół otoczki.

Kieszeń dla protezy wytwarza się pod mięśniem piersiowym większym lub pod gruczołem piersiowym. Po wprowadzeniu protez pozostawia sie dreny i zeszywa się rany.

Pobyt w klinice 1 dniowy.

Po operacji pacjentka nosi stanik przez 2 miesiące, po wprowadzeniu protez mikropoliuretanowych 1 miesiąc.

Pełny powrót do formy 4-6 tygodni.

Potrzebne badania:

Morfologia, czas APTT i PT, jonogram ,USG piersi, antygen HBs, przeciwciała anty HCV i HiV.

Skontaktuj się, zadaj pytanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zainteresowany zabiegiem?

Zapraszamy! Jesteśmy pionierami w finansowaniu usług medycznych!

Dowiedz się więcej
powered by Estheticon.pl