O NAS

Gabinet

Blok operacyjny i pomieszczenia pacjentów są nowoczesne a jednocześnie przytulne, wyposażone tak aby pacjenci czuli się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie pomieszczenia mają odpowiednią klimatyzację, spełniającą wysokie europejskie normy sanitarne. Posiadamy dwie sale z łazienkami dla pacjentów i supernowoczesny blok operacyjny w turkusowym kolorze. Blok operacyjny wyposażony jest w certyfikowany sprzęt medyczny służący do znieczulenia i monitorowania pacjenta, nowoczesną diatermię chirurgiczną i ssaki medyczne.

Wyposażenie

Sprzęt, pomieszczenia

Sprzęt używany do operacji jest sterylizowany na miejscu, w certyfikowanej sterylizatorni. Podczas zabiegów włączany jest system laminarnego nawiewu, dzięki któremu tworzy się coś w rodzaju niewidocznej kurtyny, która chroni pacjenta przed bakteriami z zewnątrz. Do bloku operacyjnego prowadzą sterylne pomieszczenia, oddzielne dla lekarzy i pacjentów. Pacjent po operacji pozostaje pod kontrolą zespołu pielęgniarsko-lekarskiego, do momentu wyjścia do domu.

Wszystkie zabiegi wymagające znieczulenia ogólnego wykonywane są w Specjalistycznym Centrum Medycznym UROLOG w Zielonej Górze.

Sala operacyjna

Zabiegi

Gabinet