ZABIEGI

Korekcja narządów płciowych

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub miejscowym połączonym z ze znieczuleniem krótkotrwałym dożylnym pod kontrolą anestezjologa. Polega na wycięciu nadmiaru skóry i zeszyciu powstałej rany. Może być wykonany jako samodzielny zabieg lub w połączeniu ze zmniejszeniem warg sromowych mniejszych. Gojenie trwa ok. 10 dni, powrót do zdrowia ok. 3 tygodni.

Potrzebne badania: morfologia, układ krzepnięcia, antygen HBs ( u osób nieszczepionych przeciw WZW typu B), przeciwciała anty HCV i HiV, przy znieczuleniu ogólny dodatkowo jonogram.

Labioredukcja, czyli zmniejszenie warg sromowych to operacja, którą przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub w miejscowym połączonym z krótkotrwałym znieczuleniem dożylnym.

Przypadłość ta może wpływać nie tylko na gorsze samopoczucie, ale również na powstawanie podrażnień czy braku satysfakcji z czynności seksualnych.

Polega ona na wycięciu nadmiaru tkanek warg sromowych mniejszych i ich zeszyciu na granicy warg sromowych mniejszych i większych praktycznie bez pozostawienia blizny.

Szwy rozpuszczalne.

Po przeprowadzonym zabiegu zmniejszenia warg sromowych pacjentka pozostaje 24 godziny pod obserwacją w klinice. Przez kolejne 2-3 dni zaleca się prowadzenie spokojnego trybu życia i unikanie spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej, jak również wzmożonej aktywności fizycznej, ćwiczeń, treningów, itp.

Potrzebna badania:

Morfologia czas APTT i PT, antygen HBs, przeciwciała anty HCV i HiV.

Podczas zabiegu możemy użyć specjalnych preparatów które są jedynymi na rynku kwasami hialuronowymi zarejestrowanymi do podawania w kobiece miejsca intymne.
Służą do zwiększania objętości warg sromowych, przedsionka pochwy,oraz do zwiększenia ich nawilżenia.

Szanowni Państwo
W dniach 18-22.09 oraz 09-28.10 gabinet będzie nieczynny z powodu urlopu wypoczynkowego.
Szanowni Państwo
W dniach 18-22.09 oraz 09-28.10 gabinet będzie nieczynny z powodu urlopu wypoczynkowego.