Rejestracja telefoniczna:

535 352 151

795 479 785

Chirurg plastyczny
dr Jamont

Specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, a także chirurg dziecięcy, absolwent Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Obecnie członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS, a także Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Certyfikaty

Karolina Pieszko

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej. Odbyła liczne staże szkoleniowe m.in. W Hiszpanii, Szkocji i na Tajwanie. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas zjazdów i konferencji naukowych.

Wykonuje zabiegi mało inwazyjne oraz z zakresu medycyny estetycznej. W swojej pracy zawodowej dba o dobry kontakt z pacjentem i perfekcyjny efekt końcowy. Potrafi zrozumieć potrzeby swoich pacjentów i zaoferować postępowanie najlepiej odpowiadające ich oczekiwaniom.

Katarzyna Przytuła

mgr. pielęgniarstwa

Za stronę pielęgniarską odpowiada Pani Katarzyna Przytuła mgr. pielęgniarstwa, pielęgniarka operacyjna, pracująca w zawodzie od 22 lat. Kasia podtrzymuje na duchu pacjentów operowanych, otacza ich troskliwą opieką i sprawia, że operacja nie jest taka straszna jakby się mogło wydawać. Po operacji Kasia zmienia opatrunki, zdejmuje szwy i nadal opiekuje się pacjentem, co dodatkowo uspokaja i poprawia rezultaty operacji. Taka pielęgniarka to prawdziwy skarb, i jest to stwierdzenie nie tylko moje, ale przede wszystkim, wszystkich zadowolonych pacjentów.