O mnie

Klinika Chirurgii Plastycznej
Robert Jamont

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej. Ta strona została stworzona dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje o wszystkich operacjach plastycznych, takich jak korekcja uszu, zmarszczek, plastyka brzucha, powiek czy zmniejszanie piersi, obejrzysz ich efekty, przeczytasz o mojej drodze zawodowej i moich osiągnięciach.

Zapraszam, poznaj lepiej mnie i mój zespół. Jeśli nie znajdziesz jakiejś informacji na stronie, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Manager Biura Kliniki Dr Jamont

Urszula Jamont

Pielęgniarka Dyplomowana. Na co dzień jej uśmiech wita pacjentów w Klinice.
Poza zarządzaniem biurem naszej placówki Urszula Jamont zajmuje się aktywnie kwestiami marketingowymi.
Dobre relacje z pacjentami i dbanie o ich satysfakcję w trakcie pobytu są jej drogowskazem w codziennej pracy.

Lek. w trakcie specjalizacji (chirurgia plastyczna)

Damian Żołądziejewski

Zielonogórzanin. Asystent dra Jamonta. Doktor Żołądziejewski jest absolwentem studiów medycznych na kierunku lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” GWSH w Katowicach. Lekarz obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii plastycznej w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeń Szpitala w Nowej Soli.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W Klinice wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii skóry. Zwolennik profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Lek. w trakcie specjalizacji (chirurgia ogólna)

Żanna Gawrysz

Doktor Gawrysz ukończyła Iwano-Frankowską Akademię Medyczną w Ukrainie dyplomem z wyróżnieniem. W roku 2018 nostryfikowała dyplom lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku – Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim. Obecnie trwa proces potwierdzenia specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii. Lekarka ma 15 letnie doświadczenie w dziedzinie Dermatologii, 2 letnie w Chirurgii Ogólnej.

Jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Towarzystwo Dermatologicznego – EADV. Jako lekarz stale uzupełnia wiedzę poszerzając swoje umiejętności w ramach kursów zawodowych.

  • „Szkoła Dermatologii Onkologicznej 2020”
  • Konferencja Chirurgiczna Odrex Bariatric Meeting 04-05.09.2020r
  • Konferencja “Skóra dziecka” 19-20.11.2021r

Współpracując z doktorem Robertem Jamontem, doktor Gawrysz skupia się na usługach medycznych z grupy: zabiegi dermatologiczne, dermatoskopia, zabiegi kosmetologiczne. Przyjmuje zarówno dorosłych młodzież jak i dzieci.

mgr pielęgniarstwa

Katarzyna Przytuła

Za stronę pielęgniarską odpowiada mgr Katarzyna Przytuła. Działa w zespole jako pielęgniarka operacyjna, pracująca w zawodzie od 22 lat. Oprócz swoich czynności technicznych podtrzymuje na duchu pacjentów operowanych, otacza ich troskliwą opieką i sprawia, że operacja nie jest taka straszna jakby się mogło wydawać.

Po zabiegu Katarzyna Przytuła zmienia opatrunki, zdejmuje szwy. Jej rolą jest dalsza opieka nad pacjentem, co dodatkowo uspokaja i poprawia rezultaty operacji. Przez pacjentów naszej placówki jest postrzegana jako osoba niezwykle empatyczna i dbająca zarówno o stan zdrowia jak i samopoczucie operowanych osób.

O nas

Gabinet

Blok operacyjny i pomieszczenia pacjentów są nowoczesne a jednocześnie przytulne, wyposażone tak aby pacjenci czuli się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Wszystkie pomieszczenia mają odpowiednią klimatyzację, spełniającą wysokie europejskie normy sanitarne. Posiadamy dwie sale z łazienkami dla pacjentów i supernowoczesny blok operacyjny w turkusowym kolorze. Blok operacyjny wyposażony jest w certyfikowany sprzęt medyczny służący do znieczulenia i monitorowania pacjenta, nowoczesną diatermię chirurgiczną i ssaki medyczne.

Wyposażenie

Sprzęt pomieszczenia

Sprzęt używany do operacji jest sterylizowany na miejscu, w certyfikowanej sterylizatorni. Podczas zabiegów włączany jest system laminarnego nawiewu, dzięki któremu tworzy się coś w rodzaju niewidocznej kurtyny, która chroni pacjenta przed bakteriami z zewnątrz. Do bloku operacyjnego prowadzą sterylne pomieszczenia, oddzielne dla lekarzy i pacjentów. Pacjent po operacji pozostaje pod kontrolą zespołu pielęgniarsko-lekarskiego, do momentu wyjścia do domu.

Wszystkie zabiegi wymagające znieczulenia ogólnego wykonywane są w Specjalistycznym Centrum Medycznym UROLOG w Zielonej Górze.