Rejestracja 535 352 151
Informacje 602 518 747
konsultacja z chirurgiem plastykiem_top

Zabiegi na twarz

Konsultacje chirurgiczne

Konsultacja przed zabiegiem chirurgicznym jest niezwykle ważnym elementem całego procesu, zarówno z punktu widzenia Pacjenta jak i lekarza. Jest to czas na rozmowę z lekarzem specjalistą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach Pacjenta. Możliwe jest wtedy nie tylko rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących przygotowania, samego przebiegu czy rekonwalescencji po operacji, ale również dobranie najlepszej dla danej osoby techniki zabiegowej, omówienie alternatywnych sposobów leczenia i możliwych powikłań.

Podczas konsultacji lekarz przeprowadza dokładny wywiad medyczny z Pacjentem na temat jego stanu zdrowia, przebytych hospitalizacji, przyjmowanych leków, ewentualnych uczuleń i alergii. Ocenia się także czy proponowany przez Pacjenta zakres zabiegu jest z punktu medycznego i estetycznego odpowiedni i pozwoli uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Konsultacje chirurgiczne u doktora Roberta Jamonta to również dobry moment na zadawanie pytań związanych z planowanym zabiegiem. Dzięki tej wizycie Twoja wiedza na temat przyszłej operacji będzie większa.

jak przygotować się do konsultacji z chirurgiem plastykiem

Jak przygotować się do konsultacji u chirurga plastycznego?

Jak przygotować się do konsultacji z chirurgiem plastykiem_dr Jamont
  • Zastanów się jaki realny do spełnienia efekt zmiany danej części ciała chcesz uzyskać. Możesz zabrać ze sobą przykładowe zdjęcia czy szkice pokazujące jaki rezultat będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Pamiętaj, że zmiana Twojego ciała powinna być Twoją świadomą decyzją- nie powinna być ona uwarunkowana oczekiwaniami osób trzecich.
  • Jeżeli chorujesz przewlekle, zabierz na konsultację najważniejszą dokumentację medyczną. Lekarz, przed kwalifikacją do zabiegu, powinien dowiedzieć się o wszystkich Twoich dolegliwościach, przyjmowanych lekach i przebytych hospitalizacjach.
  • Konsultacja lekarska przed operacją to najlepszy moment na rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących przebiegu procedury zabiegowej, przewidywanych kosztów operacji czy doświadczenia chirurga. Aby nie zapomnieć o żadnej kwestii, możesz przygotować listę nurtujących Cię pytań.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci pełnego zrozumienia procesu zabiegowego, ewentualnego ryzyka i korzyści, jak również przedstawienie alternatywnych opcji. Zapewniamy najwyższy profesjonalizm, empatię i dyskrecję, abyś czuł się komfortowo i zaufał nam, na każdym etapie zmiany swojego wyglądu.

Scroll to top
Szanowni Pacjenci
W dniach od 15 kwietnia do 15 maja klinika Dr Jamont jest nieczynna.
Zapraszamy do kontaktu po urlopie
Pozdrawiamy
Szanowni Pacjenci
W dniach od 15 kwietnia do 15 maja klinika Dr Jamont jest nieczynna. Zapraszamy do kontaktu po urlopie
Pozdrawiamy