Rejestracja telefoniczna:

535 352 151

Jesteśmy pionierami
w finansowaniu
usług medycznych

RATY

Szanowni Państwo,
współczesny Pacjent, także osoba majętna, musi nauczyć się niebagatelnej sztuki poruszania się pomiędzy publicznym a prywatnym systemem opieki zdrowotnej. W różnych sytuacjach obydwa te systemy ukazują swoje zalety bądź braki.

Ratalnie.com Spółka Akcyjna jest pierwszą w Polsce instytucją, która połączyła atuty niskiego oprocentowania z uproszczonymi formalnościami pozyskania finansowania, ułatwiając funkcjonowanie klinikom oraz dając Pacjentom większy dostęp do najlepszych specjalistów i nowoczesnych rozwiązań w zakresie medycyny.

Rozwiązanie powstało w 2010 roku z potrzeby wielokrotnie zgłaszanej przez samych lekarzy. Po okresie testów MediRaty są dzisiaj obecne już w blisko 2000 placówek w całym kraju.

O ratach

Zawsze dbamy o Państwa wygodę:

  • akceptujemy różne źródła dochodu, łącznie już od 1 tys. zł
  • okresy spłaty: 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy w ratach równych (annuitetowych)
  • wartość finansowania do 50 tys. zł
  • w przypadku zbyt małej zdolności kredytowej wnioskodawcy/Pacjenta akceptujemy osobę trzecią, która będzie zobowiązana do spłaty (nie musi być spokrewniona z Pacjentem)
  • minimum dokumentów potwierdzających dochody

Najniższa cena
Koszt naszego standardowego finansowania usług medycznych o wartości 1 000 zł wyniesie miesięcznie 10 zł. Oprocentowanie wynosi 0%, nie jest pobierana prowizja za finansowanie – oferta jest skierowana do tych Pacjentów, którzy posiadają zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową (w bazach bankowych: BIG, BIK, KRD itp.).

Rozpoczęcie leczenia – nawet tego samego dnia od momentu podjęcia decyzji i pierwszego kontaktu z Konsultantem MediRat.